Варіанти покриття
Адреси магазинів:
Фірмовий салон "Папа Карло"

м.Чернівці, вул. Каспрука , 18
тел. : ( 067) 220 25 40

Перейти на сайт

"Викна - плюс"

м. Чернівці, вул. вул.Фастівська,  30А
тел.: 096 113 07 11
тел.: 095 218 33 48

Лео Кераміка

м.Чернівці
вул. Хотинська,49"з" ТЦ "ЄвроБуд XXI"
тел. (0372) 904-794

Перейти на сайт

Show room "Всі Двері" "Епіцентр К"

м. Чернівці, вул. Хотинська, 10А, "Епіцентр", ряд 10

тел.: (067) 679-01-67

Перейти на сайт

Салон "City Doors"

м. Чернівці, вул. Чорновола, 1, ЖК "Кришталеве Озеро"

тел.: (067) 433-43-24, (050) 433-43-24 

Двері Чернівці

Міжкімнатні двері в Чернівцях з кожним роком стають все більш затребуваними, а значить і пропозиція повинна бути відповідним. Українська фабрика "Папа Карло" пропонує вам великий асортимент товарів за доступною ціною, яка обов'язково приємно вас здивує. Купити цікаву для вас модель ви можете в магазині регіонального представника, а щоб дізнатися точну вартість в вашому регіоні, заповніть невелику форму зворотного зв'язку і наші менеджери зв'яжуться з вами.

 • Cosmopolitan Кількість моделей: 61
  Двері Cosmopolitan

  Гарантія 5 років

 • Millenium Кількість моделей: 61
  Двері Millenium

  Гарантія 5 років

 • Plato Кількість моделей: 42
  Двері Plato

  Гарантія 5 років

 • Elegance Кількість моделей: 12
  Двері Elegance

  Гарантія 5 років

 • Якість


  Завдяки системі управління якістю ISO 9001 уся наша продукція надійна і довговічна.

  Екологічність


  Фабрика строго дотримується європейських норм в області охорони довкілля, пред'являючи багато вимог до сировини на предмет його екологічності.

 • Modern Кількість моделей: 13
  Двері Modern

  Гарантія 5 років

 • Classic Кількість моделей: 36
  Двері Classic

  Гарантія 5 років

 • Optima Кількість моделей: 5
  Двері Optima

  Гарантія 5 років

 • Art Deco Кількість моделей: 9
  Двері Art Deco

  Гарантія 5 років

 • iDOORS Кількість моделей: 18
  Двері iDOORS

  Гарантія 5 років

 • STYLE Кількість моделей: 15
  Двері STYLE

  Гарантія 5 років

 • TREND Кількість моделей: 21
  Двері TREND

  Гарантія 5 років

Інтернет-каталог дверей в Чернівцях

Каталог фабрики "Папа Карло" представляє вам великий асортимент дверних полотен, які підійдуть під будь-який інтер'єр і для будь-якого приміщення, так як у вас є можливість самостійно вибирати матеріал, з якого виготовлені дерев'яні двері (Чернівці) та їх колірну гамму. Всі вироби виготовляються виключно з натурального матеріалу, які є безпечними для здоров'я людини. Ми використовуємо тільки безпечні для навколишнього середовища технології і матеріали, підтвердженням чого є сертифікат про екологічну безпеку продукту ISO 14001. Якість продукції так само сертифікований ISO 9001. Якість дверей «Папа Карло» має на увазі нашу можливість на постійній основі відповідати очікуванням і потребам споживача і бути гнучким до змін цих потреб.

Ціна на двері в Чернівцях формується за наступними показниками

 •   - Матеріал покриття, що використовується при виготовленні полотна може бути різний за ціною, але завжди екологічно безпечний. Найвища ціна на покриття вироби натуральним шпоном. Шпоновані двері в будь-якому вибраному вами шпоні, завжди будуть виглядати дорого і абсолютно натурально. Це надійний вид покриття, за рахунок його міцності. Шпон можна реставрувати, в випадки порушення його цілісності.
 •  - Бюджетний варіант так само можливий в дверях фабрики «Папа Карло». Ціна на полотна покриті якісним німецьким екошпон, або ж фініш - плівкою Touchline (Бельгія), буде значно дешевше. Екошпон наділений рядом позитивних якостей: ідеально імітує текстури натурального дерева, не виділяє і не містить токсичних речовин, він не тріскається, не стирається в процесі експлуатації. Ціна за такі двері буде економна.
 •  - В основі всіх колекцій дверей фабрики, незалежно від ціни за полотно, використовується комбінований переклеєний масив. Полотна виготовлені з дерева, а така технологія дозволяє в подальшому уникнути деформації дверного полотна. Дана Кострукцій має великий ряд переваг і гарантує довговічність вироби тому позбавлена ​​багатьох недоліків дверей з масиву.
 •  - Наявність декоративних елементів. У деяких варіаціях ми використовуємо скляні, алюмінієві та інші вставки, що так само впливає на вартість дверей;
 •  - Розміри. Ми надаємо Вам можливість замовити двері як стандартного, так і не стандарного розміру. Так само може бути виготовлений ідвідуальний розмір одностулкової і двостулкового дверного блоку. Двері не стандартного розміру це завжди спеціальне виготовлення під необхідний Вам розмір. Ціна нестандартних полотен індівдуального виготовлення вище, ніж ціна за Страндартное полотно.

Де купити двері в Чернівцях?

Якщо ви хочете придбати ламіновані двері (Чернівці), шпоновані двері в Чернівцях, тоді ви можете ознайомитися з усіма актуальними пропозиціями на сайті. У розділі де купити, є можливість ознайомитися з адресами магазинів-салонів офіційних дилерів фабрики в місті Чернівці. Вас кваліфіковано прокносультіруют і допоможуть оформити індивідуальне замовлення. Всі питання Ви можете задати за номерами телефонів, вказаними на сайті. Поспішайте купити краще від вітчизняного виробника!