Варіанти покриття
Адреси магазинів:
Салон "Фабрика Дверей"

м. Львів, вул. Дж. Вашингтона, 14

(перехрестя з вул. Пасічна - за заправкою ОККО)

тел.: (096) 144-11-22

Салон "Інтеріо"

м. Львів , просп. Червоної Калини , 76

тел : (067) 223 56 40,(032) 223 56 39,(032) 223 56 40
[email protected]

«Все Двери»

ТЦ "Гора"
тел .: (067) 400 62 14

Перейти на сайт

САЛОН КРАЩИХ ДВЕРЕЙ PORTE`S

м. Львів, вул.Кульпарківська 59

т / ф.: (032) 295-29-99, т.: (067) 167 00 67

ТЦ "Лео Кераміка"

м. Львів, кільцева дорога
с. Пасіки Зубрицькі
вул. Б.Хмельницького, 5

тел.: (032) 297-73-73

Перейти на сайт

Салон дверей та підлоги "Альберо"

м. Львів, вул. Городоцька,172

тел.: (032) 232-91-12

Перейти на сайт

"Леокерамика"

м. Львів, вул. Липинського,60

Перейти на сайт

Салон дверей CARLO

м. Львів вул.Княгині Ольги 95
ТЦ MARK (-1поверх)
тел.: (098) 780 03 00

"Дiм Пiдлоги" (ЧП Дубас Андрей Алексеевич)

м. Львів, вул. Шірецька, 36, магазин Будмаркет № 5

тел. (032) 295-67-06, моб.: (067) 259-76-11
e-mail: [email protected]

Салон "ИНТЕРДОМ"

м.Львів, вул. Кн.Ольги, 100 К

тел. (032) 238-96-31, (032) 244-30-62, 096 -368-10-40

Подивитися всіх дилерів (18)

Двері Львів

Ставитися до дверей, як до звичайного інтер’єрного атрибуту є помилковим рішенням. Адже міжкімнатні двері у Львові купити варто не лише з огляду їхньої необхідності. Вони мають бути функціональними, привабливими, екологічними і надійними. Тому ми радимо купити міжкімнатні двері у Львові у нас. “Папа Карло” - відома українська компанія, яка не даремно користується популярністю серед клієнтів. Наслідуючи кращі світові тенденції виготовлення дверей, ми пропонуємо вам конкурентоспроможні ціни на двері Львову та бездоганну якість кожної моделі, яка представлена в наших каталогах. Враховуючи сучасні потреби покупців, міжнародні дизайнерські уподобання та світові виробничі стандарти, ми вийшли на якісно новий рівень виробництва. Завдяки цьому всі двері, які Львів пропонує від імені нашого бренду, є виключними, якісними, легко впізнаваними та затребуваними серед покупців.

 • Cosmopolitan Кількість моделей: 61
  Двері Cosmopolitan

  Гарантія 5 років

 • Millenium Кількість моделей: 61
  Двері Millenium

  Гарантія 5 років

 • Plato Кількість моделей: 42
  Двері Plato

  Гарантія 5 років

 • Elegance Кількість моделей: 12
  Двері Elegance

  Гарантія 5 років

 • Якість


  Завдяки системі управління якістю ISO 9001 уся наша продукція надійна і довговічна.

  Екологічність


  Фабрика строго дотримується європейських норм в області охорони довкілля, пред'являючи багато вимог до сировини на предмет його екологічності.

 • Modern Кількість моделей: 13
  Двері Modern

  Гарантія 5 років

 • Classic Кількість моделей: 36
  Двері Classic

  Гарантія 5 років

 • Optima Кількість моделей: 5
  Двері Optima

  Гарантія 5 років

 • Art Deco Кількість моделей: 9
  Двері Art Deco

  Гарантія 5 років

 • iDOORS Кількість моделей: 18
  Двері iDOORS

  Гарантія 5 років

 • STYLE Кількість моделей: 15
  Двері STYLE

  Гарантія 5 років

 • TREND Кількість моделей: 21
  Двері TREND

  Гарантія 5 років

Міжкімнатні дерев’яні двері во Львові: ціни та переваги від “Папа Карло”

Папа Карло виготовляє кращі дерев'яні двері Львову. Ціни, встановлені нами, завжди приваблювали покупців своєю доступністю та відповідністю якості. Ми любимо те, що ми робимо, тому кожна виготовлена нами модель є бездоганною.

Ви легко впізнаєте наші міжкімнатні двері у Львові за ціною, виключною якістю та наступним характеристикам:

 • Екологічність. Піклуючись про стан вашого здоров’я, ми віддаємо перевагу лише екологічним матеріалам. Тому ми пропонуємо вам ламіновані двері у Львові, ціни на які вражають та приваблюють кожного. Також ми виготовляємо моделі з дерева, шпоновані двері та ін.
 • Широкий вибір. У нас ви маєте змогу купити двері у Львові як серед наявних складських позицій, так і за власним замовленням. Велика кількість модифікацій однієї моделі дозволяють використовувати наші міжкімнатні двері з дерева у Львові для будь-яких приміщень: офіси, житлові будинки, муніципальні установи тощо.
 • Доступність. У нас ви можете на вигідних умовах придбати кращі двері у Львові. Ціни, якість та їхнє різноманіття, наявність офіційних дилерів у багатьох містах країни та можливість зробити замовлення через інтернет-магазин роблять наші міжкімнатні двері у Львові легко доступними кожному.

Як ви бачите, двері від “Папа Карло” у Львові недаремно користуються великим попитом. Ми зацікавлені в кожному нашому покупці, тому робимо все, аби ваш затишок був доступним, приємним і відповідним вашим очікуванням.

Двері Львову: дешево та якісноДвері у Львові

Якщо ви вважаєте, що двері міжкімнатні у Львові за ціною. відповідною якості виробу, знайти неможливо, ласкаво просимо до “Папа Карло”. Бездоганність кожного виробу повністю знімає з вас відповідальність за вибір якісної моделі та покладає лише один обов’язок - правильно підібрати зовнішнє виконання міжкімнатних дверей. Ціна для Львова при цьому має бути об’єктивною та не перевищувати середньостатистичну на ринку міста.

Правильно організоване виробництво дозволяє нам виготовляти якісні міжкімнатні двері, ціни у Львові на які є приємними будь-якому бюджетові. Серед найпопулярніших ви зустрінете:

 • Розсувні міжкімнатні двері. У Львові ціна на подібні вироби буде відрізнятися залежно від матеріалу полотна, фурнітури та комплектуючих.
 • Шпоновані двері. Ціна у Львові на дані моделі залежатиме від виду шпону, якості та технології виготовлення дверей.
 • Ламіновані двері. У Львові ціни на подібні вироби можуть значно варіюватися від якості покриття та інших факторів. “Папа Карло” виготовляє подібні міжкімнатні двері у Львові, ціни на які є повністю прозорими та чесними, а якість покриття повністю відповідає існуючим критеріям виготовлення.

Залежно від ваших потреб, розміру кімнати, її функціонального призначення та оформлення, варто обирати міжкімнатні двері у Львові. Ціни у цьому питанні не повинні стати для вас головним чинником вибору - вони не завжди є показником якості виробу.

Міжкімнатні двері Львів

Як організувати вибір дверей

Якщо ви шукаєте якісні міжкімнатні двері у Львові, ціни, відповідні їхньої якості, а також доречні інтер’єру приміщення, варто правильно підійти до питання їхнього вибору.

Для цього вам потрібно буде звернути увагу на наступні показники:

 • Колір. Кольорова гама міжкімнатних розсувних дверей у Львові має відповідати загальній кольоровій гамі приміщення як із внутрішньої, так і з зовнішньої сторони. Тональність обирайте відповідно до цілі покупки дверей - для виділення певної зони, розставляння акцентів тощо.
 • Матеріал. Двері Львову можуть бути використані з різноманітних матеріалів. Обирайте матеріал залежно від зони встановлення дверей - для приміщень із високою вологістю повітря обирайте штучні матеріали, для дитячої кімнати краще обирати екологічні двері у Львові. Ціна на них буде вищою, але таким чином ви гарантуєте собі та своїй родині безпеку.
 • Спосіб відкривання. Важливий показник, який допоможе економно використовувати вільний простір невеликої кімнати (наприклад, якщо придбати розсувні міжкімнатні двері у Львові) або зробить інтер’єр кімнати неповторним (наприклад, приховані конструкції).

У будь якому випадку, краще звернутися по допомогу до фахівців магазину - їхній досвід роботи допоможе вам визначитися та зробити правильний вибір львівських міжкімнатних дверей.