Варіанти покриття
Адреси магазинів:
ФіРМОВИЙ САЛОН ДВЕРЕЙ "ПАПА КАРЛО"

м. Вінниця, вул. Зодчіх, 9

тел.: (067) 410-40-70

Перейти на сайт

"Лео Кераміка"

м.Вінниця, вул.Острозького,1

навпроти ТЦ Квартал

тел: (0432)50-80-65

Перейти на сайт

Студія "PROSTIR"

м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 145

тел.: (097) 003-04-94

e-mail: [email protected]

Салон "Straj"

м. Вінница, вул. Київська, 29

тел.: (096) 302-67-83

e-mail: [email protected]

Двері в Вінниці

Купити двері в Вінниці - це не проблема, адже у вас є можливість відвідати магазини офіційних дилерів продукції української Фабрики «Папа Карло», адреси яких вказані на нашому сайті. Також, якщо у вас немає часу на тривалі походи по магазинах, ви можете оформити замовлення онлайн і незабаром наші менеджери з вами зв'яжуться і підкажуть, які дерев'яні міжкімнатні двері доступні для продажу або індивідуального виготовлення. Весь асортимент продукції ви можете знайти на сторінках сайту, а зручний пошук допоможе вам шукати ті моделі, які найбільш актуальні для вас.

 • Cosmopolitan Кількість моделей: 61
  Двері Cosmopolitan

  Гарантія 5 років

 • Millenium Кількість моделей: 61
  Двері Millenium

  Гарантія 5 років

 • Plato Кількість моделей: 42
  Двері Plato

  Гарантія 5 років

 • Elegance Кількість моделей: 12
  Двері Elegance

  Гарантія 5 років

 • Якість


  Завдяки системі управління якістю ISO 9001 уся наша продукція надійна і довговічна.

  Екологічність


  Фабрика строго дотримується європейських норм в області охорони довкілля, пред'являючи багато вимог до сировини на предмет його екологічності.

 • Modern Кількість моделей: 13
  Двері Modern

  Гарантія 5 років

 • Classic Кількість моделей: 36
  Двері Classic

  Гарантія 5 років

 • Optima Кількість моделей: 5
  Двері Optima

  Гарантія 5 років

 • Art Deco Кількість моделей: 9
  Двері Art Deco

  Гарантія 5 років

 • iDOORS Кількість моделей: 18
  Двері iDOORS

  Гарантія 5 років

 • STYLE Кількість моделей: 15
  Двері STYLE

  Гарантія 5 років

 • TREND Кількість моделей: 21
  Двері TREND

  Гарантія 5 років

Інтернет-каталог дверей у Вінниці

Дерев'яні двері у Вінниці стали одними з найбільш затребуваних, завдяки нашим постійним клієнтам, які нам довіряють виробництва одного з найбільш важливий і функціональних елементів інтер'єру будинку, офісу або квартири. Крім високої якості наших дверних полотен, нас вибирають покупці зі всієї України завдяки нашим незаперечних переваг:
Ціна на двері є однією з найбільш привабливих на сучасному ринку, так як «Папа Карло» - це українська компанія, яка вже 20 років займається профільним виготовленням дверей і за такий великий проміжок часу стала лідером на українському ринку і допомогла тисячам клієнтам придбати якісні дверні полотна по всій країні;
У вас є унікальна можливість замовити індивідуальне виготовлення ламінованих дверей у Вінниці, які будуть відповідати вашим параметрам (габарити, вид, матеріал, колір, додаткові декоративні елементи). В результаті ви отримуєте абсолютно індивідуальний і неповторний продукт, який є тільки у вас;
Шпоновані двері є одними з найбільш популярних позицій в інтернет-каталозі "Папа Карло", так як за своїм зовнішнім виглядом їх легко відрізнити від моделей покритих ламінатом, так як шпон повністю передає малюнок і фактуру справжнього дерева. При виробництві шпону, використовується виключно натуральний матеріал, так що за фактом ви отримуєте виріб з природного дерева за доступною ціною. Вигідно, правда?
Купити двері в Вінниці можна як при особистому відвідуванні офіційних дилерів, які знаходять в вашому місті, а також через сайт, на якому ви можете розмістити заявку, після чого наші менеджери зв'яжуться для уточнення деталей замовлення і параметрів майбутнього виробу.
Періодично у нас діють акції та спеціальні пропозиції, тому не пропустіть нагоду ними скористатися!