Варіанти покриття

Головна » Новини » У липні 2012 р. фабрика дверей "Папа Карло" стала переможцем

У липні 2012 р. фабрика дверей "Папа Карло" стала переможцем

21.08.2012 | 15:19

У липні 2012 р. фабрика дверей "Папа Карло" (в особі керуючого підприємства OOO "ГАММА-ПЛЮС") стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції

У липні 2012 р. фабрика дверей "Папа Карло" (в особі керуючого підприємства OOO "ГАММА-ПЛЮС") стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - "100 кращих товарів України" за виготовлення якісної продукції- "Міжкімнатні шпоновані та ламіновані двері ТМ" CARLO PORTE ". Конкурс проводився під патронатом Президента України, за підтримки Уряду України та за сприяння Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

За підсумками експертної оцінки наше підприємство показало високі результати за багатьма критеріями, серед яких контроль якості продукції та послуг, відповідність якості всім державним нормам, безпека праці, екологічність, турбота про навколишнє середовище та інші.

Вироби нашої фабрики визнані кращою продукцією у Харківській області серед великих підприємств у номінації «Промислові товари для населення»

Як фіналіст обласного етапу конкурсу фабрика дверей "Папа Карло" отримала можливість представити свою продукцію в наступному - загальнодержавному етапі, який відбудеться в м. Києві та підсумки якого будуть підведені в жовтні поточного року.»