Головна » Меблі » Гардеробні кімнати

Гардеробна кімната - це простір, в якому для кожного виду одягу виділено своє, спеціальне місце. Шафи, комоди, тумби для білизни та інші місця зберігання речей займають корисний простір кімнат, не завжди вміщуючи в себе всі речі, які хочеться заховати. Гардеробна справляється з цим завданням набагато краще і ефективніше. Приємно, коли всі речі лежать на своїх місцях, а в домі панує ідеальний порядок.

 

Гардеробні кімнати Харків мають наступні переваги:
  • Індивідуальне проектування під замовника з урахуванням специфічних побажань
  • Різноманіття варіантів і стилів виконання
  • Висока якість виготовлення і монтажу

Окреме приміщення, виділене під одяг та інші потрібні речі сприяє підтримці ідеального порядку в домі. Ви отримуєте куточок, де можна спокійно і з комфортом переодягнутися, де всі речі акуратно складені, і в той же час у вас на видуі. Не потрібно більше обшукувати всю шафу в пошуках єдиної речі, ви точно знаєте, де вона лежить. Гардеробна кімната впишеться в дизайн вашого приміщення, оскільки ми запропонуємо вам саме те стильове і кольорове рішення, яке ідеально підійде до вашого інтер'єру.

 

Гардеробні кімнати на замовлення створюються професіоналами, що мають багатий досвід у проектуванні та виготовленні гардеробів. Ми використовуємо тільки найсучасніші матеріали, технології та фурнітуру. Вибираючи гардеробну кімнату від фабрики "Папа Карло" ви облаштовуєте свій будинок унікальними, надійними й ергономічними меблями, які прослужать вам довгі роки.

Варіанти покриття