Варіанти покриття

Головна » Історія

Історія

Розвиток фабрики «Папа Карло» бере початок з 1996 року, коли це був лише невеликий столярний цех. Ми займалися виробництвом дверей з масиву і, на жаль, не мали належного досвіду і обладнання, які б дозволили виготовляти продукт вищого сорту. Не дивлячись на це, молодий колектив однодумців, який перебував у безперервному розвитку, невпинно працював, прагнучи до поставленої мети – стати кращими у своїй справі.

Напрямний вектор роботи фабрики сформувався ще на старті. Ми визначили для себе, що робитимемо тільки якісні вироби, адже хочемо працювати довго і, отже, пишатися своєю продукцією і торговою маркою. Нехай буде дорожче, ніж у інших, але й краще, ніж у багатьох.

Спочатку двері виготовляли за традиційною німецькою технологією – з масиву дерева. Дерево переклеювалося і згори наклеювалася ламель з високоякісного масиву завтовшки 5-7 мм. Така технологія дозволяла гарантувати, що двері, виготовлені на фабриці, не деформуватимуться і не розсихатимуться в процесі експлуатації.

На жаль, таких дверей не можна виготовити багато, через обмежену кількість якісного масиву, та й ціна була досить високою.

У 2000 році, після відвідування декількох європейських виставок, ми зробили дуже цікаве спостереження: в Європі під дерев'яними дверима мається на увазі виріб, каркас якого виготовлений з переклеєного масиву деревини, а зовнішня обробка виконана зі шпону різних порід дерева, покритого потім лаком. Така технологія передбачала наявність високотехнологічного обладнання, якого на той момент в Україні ніхто не пропонував.

У результаті, упродовж 2000-2001 років ми збудували нові виробничі приміщення, і, з'їздивши в Європу, купили необхідне високотехнологічне обладнання. Це дозволило нам зайняти лідируючі позиції серед українських виробників.

За період 2002-2005 років поступово сформувалася потужна дилерська мережа, і двері фабрики «Папа Карло» з'явилися в усіх великих містах України. Паралельно відбувалося дооснащення фабрики сучасним обладнанням, а в 2010 році були запущені додаткові виробничі потужності,  що дозволяють виготовляти достатню кількість дверей і розпочати їх реалізацію і за межами України.

На сьогодні фабрика «Папа Карло» є визнаним лідером у сфері виробництва і реалізації дверей середнього цінового сегмента. Наші двері представлені в 120 спеціалізованих магазинах по усій території України, а також за кордоном.

Фабрика експортує свою продукцію в Чехію, Німеччину, Росію, Азербайджан, Грузію і Казахстан. І ми весь час перебуваємо у невпинному розвитку!

Дякуємо за те, що придбали нашу продукцію! Ми гарантуємо вам, що двері «Папа Карло» прослужать вам багато років, залишаючись в первозданному вигляді.

Ми несемо відповідальність за якість своєї продукції повною мірою, про що свідчить термін гарантійного обслуговування – 24 місяці.

З усіх запитань, що стосуються установлених нами дверей, ви можете звертатися до менеджера, прикріпленого до вас з моменту оформлення замовлення до кінця терміну гарантійного обслуговування.


У вересні 2009 року на фабриці «Папа Карло» впроваджено систему управління якістю ISO 9001, а також систему екологічного менеджменту ISO 14001.

Ми не лише постійно стежимо за якістю своєї продукції, але й піклуємося про захист довкілля.