Варіанти покриття

Головна » Розсувні алюмінієві перегородки

Розсувні алюмінієві перегородки

Фабрика «ПАПА КАРЛО» має 15 річний досвід виробництва легких, мобільних пересувних алюмінієвих перегородок. За весь цей час технологами фабрики випробувані всі можливі виробники профілів і відібрані, на нашу думку, кращі. Багаторічний досвід роботи дозволив нам, пройшовши всі щаблі розвитку виробництва від маленької майстерні до рівня фабрики, пропонувати поважаних замовників самі високоякісні вироби.

Загальний конструктив

Фабрикою, для виробництва полотен, використовуються алюмінієві профілі європейського виробництва. Ми не випадково зупинили свій вибір саме на них, оскільки це товстостінні профілі з високоміцного алюмінієвого сплаву, які виробляються суцільнотягнутих способом. Всі конструкції, виготовлені з їх застосуванням, стійкі до механічних впливів і не схильні до корозії

Для отримання декоративного виду профілю анодируют (колір срібло) або покривають високоміцної ПВХ плівкою (обробка «під дерево»)

Механізми ковзання (ролики) оснащені спеціальною пружиною і підшипником для плавності руху. Тефлонове покриття ролика сприяє безшумності ходу і довговічності (до 30 000 циклів відкривання-закривання дверей, а це приблизно 10 років служби)

Алюмінієві розсувні перегородки часто використовуються на додаток до міжкімнатних дверей. Плівка ПВХ, якої огортається алюмінієвий профіль при обробці «під дерево», близька за кольором до багатьох видів шпону, застосовуваним фабрикою в виготовленні міжкімнатних дверей (нижче в п.2.9 таблиці 2 прописано відповідність квітів плівки і шпони)

При уявній легкості алюмінієві розсувні двері можуть бути значно більших розмірів, ніж шпонування. Максимальний розмір одного полотна може досягати 3200 мм по висоті і 1500 мм по ширині

При уявній легкості алюмінієві розсувні двері можуть бути значно більших розмірів, ніж шпонування. Максимальний розмір одного полотна може досягати 3200 мм по висоті і 1500 мм по ширині

У всіх системах використовується прихована система роликів, що робить вигляд дверей однаковим з лицьової і тильної сторони.

У комплекті з алюмінієвими міжкімнатними перегородками можна замовити обшивку прорізу і лиштви, як у всіх інших серіях дверей, вироблених фабрикою.

Особливості виробів.

1. 1. Види систем розсування

 • Перегородки з верхнім підвісом (без нижньої напрямної).
 • У цьому варіанті полотно підвішено на верхніх роликах і не доходить до підлоги на 8-10 мм. У більшості випадків дана система кріплення більш зручна, тому що можна обійтися без нижньої рейки, що перетинає підлогу. Для цієї системи характерна менш жорстка фіксація двері (присутній люфт), обумовлена тим, що дверне полотно фіксується в підлогу за допомогою «прапорця», який встановлюється всередині полотна. Той край двері, на стороні якого знаходиться «прапорець», варто жорстко, а протилежний має можливість кочення (люфт). Ще однією особливістю даної системи є те, що двері можуть пересуватися тільки на свою ширину. Якщо потрібно зрушувати полотно далі, необхідно застосовувати спеціальний зачіп, при цьому одне полотно тягне за собою інше.

 • Перегородки з нижньої направляючої.
 • У цьому випадку нижня напрямна є опорною, а верхня - допоміжної. За нижньої напрямної двері рухається, а верхня рейки забезпечує правильне положення полотна і напрямок руху. У нижній направляє передбачена можливість установки стопора, що дозволяє фіксувати двері в потрібному положенні. Полотна можуть пересуватися на будь-яку відстань в межах напрямних.

  2. Кольори і розміри

  Розсувні алюмінієві системи доступні в різних колірних виконаннях, серед яких анодований алюміній (колір «срібло»), а також 19 видів ПВХ плівок, що імітують структуру натурального дерева і найбільш підходящих під гамму шпон, використовуваних фабрикою. Ми рекомендуємо для кращої представленості замовити на фабриці стенд з моделлю перегородки і набором колірних рішень.

  Фабрика рекомендує не перевищувати граничні розміри полотен, які становлять для профілю:

 • «Омега» - 2600 х 1000 мм
 • «Де-Люкс» - 2800 х 1200 мм.
 • «Преміум» - 3000 х 1500 мм.
 • «Гранд» - 3200 х 1500 мм.
 • Максимальна вага дверей до 80 кг.

  3. Схема розсувний алюмінієвих дверей

  1. Верхня напрямна

  2. Нижня напрямна

  3. Вертикальний профіль

  4. Горизонтальний профіль верхній

  5. Горизонтальний профіль нижній

  6. З'єднувальний профіль (горизонтальна разгородке)

  4. Особливості розташування полотна щодо отвору

  Особливості розташування по ширині отвору:

  У стандартному виконанні полотна виготовляються більше отвору на ширину вертикального профілю з кожного боку. Коли полотна знаходяться у відкритому стані, вони виступають у всередину отвору на ширину вертикального профілю. На малюнку нижче показано, як це виглядає і прописана формула для розрахунку.

  Особливості розташування по висоті прорізу:

  Дані особливості надані у вигляді окремих файлів (висилаються разом з цим описом). Для систем з верхнім підвісом номера типів розташування наступні: №1.1 - №1.5. Для систем з нижньої напрямної номера типів розташування: №2.1 - №2.5. Прохання обов'язково вказувати номер схеми, щоб менеджер міг правильно розрахувати висоту полотна.

  5. Типи полотен за кількістю сполучних профілів

  Залежно від кількості поперечних разгородок і їх розташування на полотні перегородки підрозділяються на наступні типи зі своїм умовним позначенням:

  Разгородке, в залежності від її кількості, ділить заповнення полотна по висоті на рівні частини.

  6. Варіанти руху по напрямних

  Можливі варіанти розташування і руху полотен вказані в окремому документі, який називається «Схеми руху полотен», і йде додатком до даного технічного опису.

  Звертаємо увагу, що схеми Т4, Т10, Т11 і Т13 можливі тільки при стельовому кріпленні. Закріпити в стіну дві напрямні паралельно не представляє технічної можливості.

  7. Види профілів для виробництва алюмінієвих перегородок

  Зовнішній вигляд перегородки, її відмінність від інших за ціною і можливим розмірами, обумовлено, в першу чергу, різними формами вертикальнихпрофілів.Тому нижче вказані їх різні варіанти, пропоновані фабрикою:

  Омега (шир. 26мм)

  Де Люкс (шир. 44мм)

  Преміум (шир. 60 мм)

  Гранд (шир. 70мм)

  ТАБЛИЦЯ 1. Інші профілі системи (креслення для довідки):

  Найменування

  Система з нижньої напрямної

  Система з верхнім підвісом

  Верхня напрямна

  Є в подвійному і одинарному варіанті

  верхня направляюча

  фриз

  Нижня направляюча

  - буває тільки подвійна. Одинарна виходить шляхом розрізу подвійний направляючої

  відсутня

  Профіль горизонтальний нижній

   

  для профілів:
      Омега, Де Люкс, Преміум

  для профілю:
  Преміум, Гранд

  Профіль горизонтальний нижній

   

  для профилей:
  Омега, Де Люкс, Преміум

  для профиля:
  Преміум, Гранд

  Профіль разгородочний (горизонтальний з'єднувальний)


  8. Особливості конструкції і кріплення

  Для установки дверей системи «верхній підвіс», в разі відсутності стіни (стелі) з несучих матеріалів, в місці установки верхньої направляючої необхідно посилити місце кріплення (наприклад, закладений брус в гіпсокартоні).

  В системі «верхній підвіс» нижня напрямна відсутня. Її роль виконує «прапорець», який постійно знаходиться всередині полотна. Місце установки «прапорця» визначає розташування дверей в закритому і відкритому стані, що впливає на ширину дверей. У стандартному виконанні «прапорець» встановлюється у одного з внутрішніх країв отвору.

  Фабрикою передбачена можливість монтажу стаціонарних полотен. У варіанті з верхнім підвісом двері фіксуються за рахунок установки «прапорців» з двох сторін полотна. В системі з нижньої напрямної фіксація відбувається за рахунок куточків, які встановлюються всередині верхньої направляючої (2 куточка на полотно). Куточок прикручується таким чином, щоб обмежити ковзання ролика по направляючої.

  Система «зацеп», коли одне полотно тягне інше, дозволяє двом / трьом дверей одночасно їхати за отвір в одну сторону (застосовується тільки для системи з верхнім підвісом). Оскільки зачіп буває лівий / правий, при вказівці схеми руху полотен (див. П.6) обов'язково вказувати стрілкою в який бік вони зсуваються.

  У алюмінієвих розсувних перегородках ручка не передбачена, її роль якої виконує вертикальний профіль.

  Сполучні профілі (горизонтальні разгородке) фабрика пропонує трьох видів: - шириною 25 мм, 37мм і 53 мм (див. Таблицю 1 «Інші профілі системи»). При оформленні заявки необхідно вказувати потрібну ширину профілю.

  При настінному кріпленні верхньої направляючої зовні отвору, фабрикою, за замовчуванням, надається монтажні куточки, які повинні встановлюватися з кроком не більше 400 мм.

  На відміну від розсувних шпона дверей серії «Cosmopolitan SL», в системі з алюмінієвими полотнами функцію верхнього порталу, який закриває направляючу, виконує фриз (див. Таблицю «Інші профілі системи» і креслення схем розсування), який виготовлений з анодованого алюмінію і поставляється тільки в кольорі «срібло». У разі необхідності закрити направляючу під колір дерева, фабрика виготовляє шпоновані портали, аналогічні серії «Cosmopolitan SL», але з особливостями, які можна подивитися на кресленнях. Відповідність кольорів обробки профілю та шпону можна подивитися в таблиці 2. заглушки торців верхньої направляючої, якщо вона не обмежена бічними стінами, служить сам фриз або шпонований портал.

  На торці вертикальних профілів клеяться стрічки-щітки, які є амортизаторами при закриванні дверей, перешкоджають проникненню пилу і закривають монтажні отвори.

  В якості додаткової комплектації до стандартних алюмінієвим перегородок можна замовити обшивку прорізу з лиштвами, яка аналогічна тим, що фабрика виробляє у всіх дверних серіях.

  9. Таблиця відповідності кольорів

  У таблиці наведено рекомендовані фабрикою відповідності кольорів обробки алюмінієвих профілів з квітами шпон. Це допоможе вам при одночасному замовленні наших міжкімнатних дверей і алюмінієвої перегородки підібрати максимально схожі варіанти обробки. Звертаємо увагу на те, що повного збігу немає. Обов'язково погоджуйте кольору з Замовником перед підписанням договору.

  ТАБЛИЦЯ 2

  Варіант обробки шпон Аналог в алюмінієвому профілі Примітка (відмінності плівки)
  Дуб GPRU 01 + 05
  GPRU 01 + 05
  «Горіх золотий» 200-1317  
  Бук GPRU 01+05 «Вишня японська» 200-2445  
  Бук (ясен, дуб) BR-275 «Вільха полусветлая» 200-2904  
  Дуб BR-275
  Ясень BR-275
  Бук  BR-275
  «Горіх золотой» 200-1317
  Яскравий
   
  Дуб BR-276 «Дуб в дерев-м стилі» 200-2165 Темнее
  Ясень BR-276 «Горіх волоський» 200-1682 Текстура
  Дуб Tintex-012
  Бук Tintex-012
  Ясень Tintex-012
  «Каштан темний» 200-2234 Відтінок, структура
  Дуб BR-37
  Ясень  BR-37
  «Дерево червоне темн.» 200-2227
  Яскравий
  Ясень білий «Дерево біле» 200-1899  
  Ясень кремовий - Аналогів немає. Фабрика пропонує під цей колір ставити профілю з анодованого алюмінію (срібло)
  Ясень патина біла «Ясень американский» 200-2228 Яскравий
  Горіх радіальний «Горіх золотий» 200-1317  
  Венге Q157 Венге темний «Каштан темний» 200-2234  
  Дуб вибілений «Клен» 200-2660 Структура
  Горіх італійський «Горіх полусветлий» 200-1844  
  Ясень чорний «Дерево чорне» 200-1700  
  Ясень патина чорний «Дерево чорне» 200-1700 Відсутня патина
  Дуб сірий Анодований алюминій  (срібло) Немає структури дерева
  Рожеве дерево
  Венге 14L
  Ебеновое дерево
  Горіх волоський 200-1682 Структура
  Палома Анодований алюминій  (срібло) Немає структури дерева
  Сандалове дерево Анодований алюминій (срібло) Немає структури дерева
  Зебрано «Дуб світлий» 200-2163 Структура
  Бук BR-362 Ясень  BR-362 «Вільха полусвітла» 200-2904 Текстура Яскравий, текстура
  Дуб BR-602 Ясень  BR-602 «Дерево червоне полусв.» 200-2226 Світліше

  10. Матеріали для внутрішнього заповнення полотен

  Стандартним матеріалом для заповнення полотен є скло. Фабрикою пропонуються наступні варіанти стекол:

 • За кольором - безбарвне, бронза (коричневе), графіт (сіре)
 • По обробці - сатин 1-но сторонній, сатин 2-х сторонній, малюнок нанесений по технології травлення.
 • У моделі Т0 обов'язково застосовується термічна обробка скла - каління, для додання додаткової міцності і безпеки конструкції. Максимальний розмір полотна даної моделі не може перевищувати 2600 х 1200 мм, в не залежності від того, в якому вертикальному профілі вона замовляється. При заповненні цієї моделі з дзеркала воно не калітся, тому фабрика рекомендує обмежити ширину полотна 1000 мм.

  ВАЖЛИВО !!!!! У прайс-листі все полотна пораховані зі склом - сатин 1-но сторонній безбарвний. Решта скла йде з вказаною націнкою.

  Додатково фабрика пропонує такі матеріали для заповнення полотен:

 • шпона панель - 10 мм МДФ шпонування з двох сторін. Варіанти обробки такі ж, як в серіях дверей Cosmopolitan, Modern, Classic, Elit, Elegance
 • Дзеркало, фарбоване по RAL скло (Лакобель). Треба враховувати, що дані матеріали односторонні. Такі двері можна застосовувати в шафи, гардеробні кімнати та інші приміщення, можуть бути використані лише одну лицьову сторону виробу. Тильна сторона цих матеріалів заклеюється спеціальною плівкою білого кольору.
 • Сподіваємося, що дана інформація допоможе Вам розібратися в особливостях наших виробів.

  З повагою,

  Фабрика дверей «Папа Карло»