Варіанти покриття

Головна » Розсувні алюмінієві перегородки

Розсувні алюмінієві перегородки

Про фабрику

Фабрика «ПАПА КАРЛО» має 10 річний досвід виробництва легких, мобільних пересувних алюмінієвих перегородок. За весь цей час технологами фабрики випробувані всі можливі виробники профілів і відібрані, на нашу думку, кращі. Багаторічний досвід роботи дозволив нам, пройшовши всі щаблі розвитку виробництва від маленької майстерні до рівня фабрики, пропонувати ШАНОВНОМУ ЗАМОВНИКУ найвисокоякісні вироби.

1. Загальний конструктив

1.1. Фабрикою, для виробництва полотен, використовуються алюмінієві профілі виробництва Іспанії. Ми не випадково зупинили свій вибір саме на них, оскільки це товстостінні профілі з високоміцного алюмінієвого сплаву, що виробляються суцільнотягнутим способом. Всі конструкції, виготовлені з їх застосуванням, стійкі до механічних впливів та не схильні до корозії.

1.2. Для отримання декоративного виду їх або анодируют (колір срібло), або, при обробці «під дерево», огортають високоміцної ПВХ плівкою.

1.3. Механізми ковзання (ролики) забезпечені спеціальною пружиною і підшипником для плавності руху. Тефлонове покриття ролика сприяє безшумності ходу і довговічності (до 30 000 циклів відкривання-закривання дверей, а це приблизно 10 років служби).

1.4. Різноманітність форм і обробки дозволяє використовувати розсувну алюмінієву систему в різних за стилем інтер'єрах (від класики до хай-тека).

1.5. Алюмінієві розсувні перегородки часто використовуються на додаток до міжкімнатних дверей. Плівка ПВХ, якою огортається алюмінієвий профіль при обробці «під дерево», близька за кольором до видів шпону, застосовуваним фабрикою у виготовленні міжкімнатних дверей.

1.6. При уявній легкості алюмінієві розсувні двері можуть бути значно більших розмірів, ніж шпоновані. Максимальний розмір одного полотна може бути до 3200 мм по висоті і 1500 мм по ширині.

1.7. У всіх системах використовується прихована система роликів, що робить вигляд дверей однаковим з лицьової і тильної сторони.

1.8. У комплекті з алюмінієвими міжкімнатними перегородками можна замовити обшивку прорізу та лиштву (у т.ч. в кольорі "металік").

2. Особливості виробів

2.1. Види систем розсування

 • Перегородки з нижньої направляючої.
 • У цьому випадку нижня напрямна є опорною, а верхня - допоміжної. За нижньої направляючої двері рухаються, а система верхньої рейки забезпечує правильне положення полотна і напрямок руху. У нижній направляє передбачена можливість установки стопора, що дозволяє фіксувати двері в потрібному положенні. Полотна можуть пересуватися на будь-яку відстань в межах напрямних. Рейки можуть бути одинарні або подвійні. Якщо є необхідність встановити в отворі більше 2-х полотен, які рухаються по різних рейках, то необхідно комбінувати різні направляючі між собою.

 • У цьому варіанті полотно підвішене на верхніх роликах і не доходить до підлоги на 8-10 мм. У більшості випадків дана система кріплення більш зручна, тому можна обійтися без нижньої рейки, що перетинає підлогу. Однак для цієї системи характерна менш жорстка фіксація двері (присутній люфт), обумовлена ​​тим, що дверне полотно фіксується в підлогу за допомогою «прапорця», який встановлюється всередині полотна. Той край дверей, на стороні якого знаходиться «прапорець», фіксується жорстко, а протилежний має можливість гойдання (люфт). Ще однією особливістю даної системи є те, що двері можуть пересуватися тільки на свою ширину. Якщо потрібно зрушувати полотно далі, необхідно застосовувати систему, коли одне полотно тягне за собою інше за допомогою спеціального зачепа.

   

2.2. Кольори та розміри

Розсувна алюмінієва система по кольорам і розмірами може бути однаковою і з нижньої направляючої, і без неї. Фабрика рекомендує не перевищувати граничні розміри полотен, які складають: 3200 мм по висоті і 1500 мм по ширині (див. нижче розміри полотен в залежності від виду вертикального профілю). Максимальна вага дверей до 120 кг. Можливі кольори: срібло (натуральний алюміній), алюміній в плівці під дерево - 10 кольорів (див. нижче таблицю відповідності кольорів плівки і шпони).

2.3. Схема розсувний алюмінієвих дверей

1. Верхня напрямна

2. Нижня напрямна

3. Вертикальний профіль

4. Горизонтальний профіль верхній

5. Горизонтальний профіль нижній

6. З'єднувальний профіль (горизонтальна разгородка)

2.4. Можливі схеми розсування

 • Система з нижньої направляючої
 • У стандартному виконанні полотна виготовляються ширше прорізу на 15мм з кожного боку.

  У відкритому стані полотна перекривають проріз на ширину вертикального профілю. Це робиться для зручності доступу до полотна з двох сторін.

 • Система «верхний подвес» (без нижней направляющей)
 • У стандартному виконанні полотна виготовляються ширше прорізу на ширину вертикального профілю з кожного боку («прапорець» встановлюється врівень з отвором).

  Коли полотна перебувають у відкритому стані, вони перекривають проріз на ширину вертикального профілю + ширина обмежуючого «прапорця» (8 мм).

  Звертаємо вашу увагу, що полотно не відсувається на всю свою ширину. Хід полотна обмежений, в залежності від ширини вертикального профілю »і становить:

  - Для профілю «Гранд» 150 мм;
  - Для профілю «Де-Люкс» 100 мм;
  - Для профілю «Омега» 60 мм.

2.5. Типи полотен за кількістю сполучних профілів

В залежності від кількості поперечних разгородок і їх розташування на полотні перегородки підрозділяються на наступні типи зі своїм умовним позначенням:

Тип Т0 - полотно з цільним каленим склом (без разгородок);

Тип Т1 - полотно з однією разгородкою, що ділить скло на дві рівні частини;

Тип Т2 - полотно з двома разгородками, що ділять скло на три рівні частини;

Тип Т2а - полотно з двома разгородкамі: центральна частина висотою 200мм (шпон або триплекс), верхня і нижня частини (скло) - рівні;

Тип Т3 - полотно з трьома разгородками, що ділять скло на чотири рівні частини;

Тип Т4 - полотно з чотирма разгородками, що ділять скло на п'ять рівних частин;

Тип Т4а - полотно з чотирма разгородками: центральні частини висотою 200мм (шпон або триплекс), верхня, середня і нижня частини (скло) - рівні.

2.6. Типи кріплення верхньої напрямної

Тип I - настінне кріплення

Варіант верхнього підвісу

Варіант з нижньої напрямною

Тип II – стельове кріплення

Варіант верхнього підвісу

Варіант з нижньої напрямною

2.7. Варіанти руху по напрямних

Схеми варіантів руху дверей наведені в основному каталозі фабрики, в кінці розділу «Розсувні системи».

2.8. Види профілів для виробництва алюмінієвих перегородок

Основний вид перегородки, її відмінність від інших за ціною і можливим розмірами, обумовлено, в першу чергу, різними формами вертикальних профілів. Тому окремими кресленнями і фотографіями нижче вказані їх варіанти, запропоновані фабрикою:

Омега (шир. 26мм)

Де Люкс (шир. 44мм)

Гранд (шир. 70мм)

ТАБЛИЦЯ 1. Інші профілі системи (креслення для довідки):

Найменування - «нижня напрямна»- - «верхній підвіс»-
Верхня напрямна

Є в подвійному і одинарному варіанті (одинарна дорівнює ½ подвійній)

верхня напрямна не анодована

фриз на верхню направляючу

Нижня напрямна

Накладна тільки подвійна

- одинарна = ½ подвійний (на зрізі оголюється алюміній h 1 мм)

- потрійна = подвійна + ½ подвійний

  
Профіль горизонтальний верхній  

для профілей:
Омега, Де Люкс

для профіля:
Гранд

Профіль горизонтальний нижній  

для профілей:
Омега, Де Люкс

для профіля:
Гранд

Профіль з'єднувальний (горизонтальні разгородкі) *      

* При необхідності можна використовувати будь-який вид з'єднувального профілю (разгородкі). Для цього необхідно вказати в бланку Заяви ширину з'єднувального профілю, якому Замовник надає перевагу.

2.9. Особливості стандартної комплектації

Максимально допустимі розміри полотен з вертикальним профілем:

 • «Омега» - 2600 х 1200 мм
 • «Де-Люкс» - 3000 х 1500 мм.
 • «Гранд» - 3200 х 1500 мм.

Для установки дверей системи «верхній підвіс», у разі відсутності стіни (стелі) з несучих матеріалів, в місці установки верхньої направляючої необхідно посилити місце кріплення (наприклад, заставной брус в гіпсокартоні).

У системі «нижня напрямна» все навантаження йде на нижні ролики (верхня направляюча підтримуюча) - закладений брус не потрібен.

У системі «верхній підвіс» нижня напрямна відсутня. Її роль виконує «прапорець», який постійно знаходиться всередині полотна. Місце установки «прапорця» визначає розташування дверей в закритому і відкритому стані, що впливає на ширину дверей. У стандартному виконанні «прапорець» встановлюється у одного з внутрішніх країв отвору.

Фабрикою передбачена можливість монтажу стаціонарних полотен. У цьому випадку кріплення відбувається таким же чином, як і на пересувному полотні, однак є ряд особливостей. У варіанті з верхнім підвісом двері фіксуються за рахунок установки другого «прапорця». В системі з нижньої направляючої фіксація відбувається за рахунок куточків ^ які встановлюються всередині верхньої направляючої.

Система «зацеп», коли одне полотно тягне інше дозволяє двом, трьом дверям одночасно виїжджати за отвір в одну сторону.

У алюмінієвих розсувних перегородках не передбачається ручка, роль якої виконує вертикальний профіль.

Сполучні профілю (горизонтальні разгородкі) служать стяжкою вертикальних профілів, а також для розподілу ваги заповнення полотна на ролики. Фабрика пропонує три види горизонтальних разгородок - шириною 25 мм, 37мм і 53мм (див. таблицю «Інші профілю системи»). При необхідності Замовник може вибрати вид горизонтальної разгородкі (ширину з'єднувального профілю) і вказати її в бланку Заявки.

При настінному кріпленні верхньою направляючою зовні прорізу, фабрикою, за замовчуванням, надається монтажний брус, що забезпечує зазор між полотном розсувний алюмінієвих дверей і стіною, уздовж якої вона рухається, рівний 30 мм (див. п.2.6. «Типи кріплення верхньої направляючої»). Такий зазор достатній для більшості видів плінтуса. Якщо у Замовника є особливі побажання з приводу цього зазору, необхідну інформацію треба вказати в бланку Заяви.

На відміну від розсувних шпонованих дверей системи «Cosmopolitan SL», у системі алюмінієвих полотен функцію верхнього порталу, який закриває направляючу, виконує фриз (див. таблицю «Інші профілю системи» та п.2.6. «Типи кріплення верхньої направляючої»). Фриз може бути в кольорі «срібло» або «під дерево» (плівка ПВХ). Встановлюється він з одного боку при настінному кріпленні, або з двох сторін при стельовому. Фриз також слугує заглушками торців верхньої направляючої, якщо вона не обмежена боковими стінами.

На торці вертикальних профілів клеяться стрічки-щітки, які є амортизаторами при закриванні дверей, перешкоджають проникненню пилу і закривають монтажні отвори.

В якості додаткової комплектації до стандартних алюмінієвим перегородкам можна замовити обшивку прорізу і лиштви, які будуть оформлені окремим договором. Для системи колір «срібло» (анодована) елементи обшивки отвору виготовляються з МДФ фарбованого в кольорі «матовий металік». Для системи «під дерево» (плівка ПВХ) використовується МДФ покритий шпоною, близьким за кольором до плівки ПВХ.

2.10. Таблиця відповідності кольорів

У таблиці наведені рекомендовані фабрикою відповідності кольорів оздоблення алюмінієвих профілів з ​​квітами шпон. Це допоможе вам при одночасному замовленні наших міжкімнатних дверей і алюмінієвої перегородки підібрати максимально схожі варіанти обробки. Звертаємо увагу на те, що повного збігу немає. Обов'язково узгодження кольорів із Замовником перед підписанням договору.

ТАБЛИЦЯ 2

Варіант обробки шпона Аналог в алюмінієвому профілі Примітка
Бук (дуб, ясен) GPRU 01+05 «Вишня японська» 200-2445  
Бук (ясен, дуб) BR-275 «Каштан» 200-2234 Відмінність по відтінку
Бук (дуб) BR-254 «Каштан» 200-2234 Відтінок світліше
Бук (ясен, дуб) T-012 « Волоський горіх » Присутні відмінності в структурі та кольорі
Ясен (дуб) BR-37 Дерево червоне темне 200-227 Відтінок світліше
Ясен білосніжний Дерево біле 200-1899  
Ясен кремовий Дерево біле 200-1899 Відтінок світліше
Ясен патина біла Ні Рекомендуємо колір натурального алюмінію
Ясень патина чорна «Дерево чорне» 200-1700 Плівка без ефекту патини
Горіх італійський «Горіх золотий» 200-1317 Присутній відміну відтінку
Венге Q-157 «Каштан» 200-2234 На плівці немає яскраво вираженої структури
Дуб вибілений «Клен» 200-2660 На плівці немає яскраво вираженої структури
Каштан «Каштан» 200-2234 Відтінок темніше
Дуб негро «Дерево чорне» 200-1700 Плівка без срібної патини
Макасар Дуб в дереві старому 200-2165 Відмінність в структурі
Дуб сірий Ні Рекомендуємо колір натурального алюмінію
Рожеве дерево Ні Рекомендуємо колір натурального алюмінію
Венге 14L « Горіх волоський » Відмінність в структурі
Ебенове дерево Дуб в дереві старому 200-2165 Рекомендуємо колір натурального алюмінію
Горіх антрацит Ні Рекомендуємо колір натурального алюмінію
Палома Ні Рекомендуємо колір натурального алюмінію
Палісандр індиго Ні Рекомендуємо колір натурального алюмінію
Сандалове дерево Ні Рекомендуємо колір натурального алюмінію
Зебрано « Дуб японський » Відмінність в структурі

2.11. Обмеження

 • Максимальний розмір скла прозорого б / ц, «сатин б / ц» однобічний, «сатин б / ц» двосторонній (у т.ч. з малюнком) - 2570 х 1770 мм (дане обмеження має відношення до типу дверей Т0).
 • Максимальний розмір скла прозорого бронза (графіт), «сатин бронза (графіт)» однобічний, «сатин бронза (графіт)» двосторонній (у т.ч. з малюнком) - 2110 х 1620 мм (дане обмеження має відношення до типу двері Т0 ).

2.12. Матеріали для внутрішнього заповнення полотен

ТАБЛИЦА 3

Тип полотна Скло «сатин» б / ц, бронза, графіт 1-но сторонній Скло «сатин» б / ц, бронза, графіт 2-х сторонній Скло «сатин» б / ц, бронза, графіт 1-но сторонній з малюнком травлення Скло «сатин» б / ц, бронза, графіт 1-но сторонній з малюнком фарбою Шпон (тільки у вузькі частини висотою 200 мм) ** Триплекс (тільки у вузькі частини висотою 200 мм) ***
Т0*  +  +  +  +  -  -
Т1  +  +  +  +  -  -
Т2  +  +  +  +  -  -
Т2а  +  +  +  +  +  +
Т3  +  +  +  +  -  -
Т4  +  +  +  +  -  -
Т4а  +  +  +  +  +  +

* Для моделі Т0 за замовчуванням у вартість входить термічна обробка скла - каління, для додання додаткової міцності і безпеки конструкції.

** В якості вставки шпону можливо застосовувати будь-які його види та кольори забарвлення, пропоновані фабрикою

*** Під поняттям «триплекс» мається на увазі тріплексованное фарбоване скло. Кольори фарбування можна вибирати по RAL або NCS.

Сподіваємося, що дана інформація допоможе Вам розібратися в особливостях наших виробів.

З повагою,

Фабрика дверей «Папа Карло»