Варіанти покриття

Головна » Розсувні двері і перегородки » Розсувні двері і перегородки

Розсувні двері і перегородки

Ви прихильник нестандартних інтер'єрних рішень? У вас немає місця для дверей, що відкриваються традиційно? Розсувні двері та перегородки, вироблені нашою фабрикою, допоможуть вам ефективно вирішити всі ці питання.

Змінюйте простір навколо себе. Пересувні полотна допоможуть міняти приміщення під ваші потреби. Вам швидко може знадобитися місце для сімейного свята, або відокремити дітей для ігор, або усамітнитися в робочому кабінеті. Такий варіант відкривання забезпечить гнучкість, необхідну для використання вашого життєвого простору, що диктує вам ситуація. Це сучасне і технологічне рішення складних дизайнерських питань, пов'язаних з поділом і економією місця.

Розсувні двері

Всі двері вироблені фабрикою в основних колекціях можуть бути виготовлені в розсувному варіанті. Особливості даної конструкції з'ясовуйте у менеджерів фабрики та наших дилерів.

Легкі розсувні двері серії «Сosmopolitan-SL»

Відмінності даної серії виробів у їх легкії конструкції. Профілі полотен тонше звичайних дверних профілів. За рахунок цього конструкція виходить більш легка як візуально, так і фізично. Це дозволяє виготовляти вироби значних розмірів - до 2400 мм за висотою і 1100 мм за шириною. Оздоблення натуральним шпоном і кольорові рішення, повністю аналогічні серії «Cosmopolitan», дають можливість доповнити інтер'єр з традиційними дверима. Відсутність нижньої рейки зручно при експлуатації. Є можливість настінного і стельового кріплення.

Алюмінієві розсувні перегородки

Полегшена серія полотен. Являє собою набір сучасних дверей з алюмінієвими рамами і різним наповненням. Надлегка конструкція дозволяє проводити полотна граничних розмірів 3200 х 1500 мм. Всі продукти цієї серії мають можливість стельового або настінного кріплення. Для різних варіантів монтажу можуть бути використані системи як з нижньої направляючої, так і без неї.

Більш докладний опис алюмінієвих розсувних перегородок Ви можете подивитися тут.

У комплекті з будь-якими розсувними дверима і перегородками можна замовити портал, обшивку отвору і наличники.