Головна » Меблі » Шафи-купе

Шафи-купе здобули велику популярність за рахунок того, що вони легко і невимушено вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення. За рахунок відсутності звичайних розпашних дверей вони дозволяють максимально ефективно використовувати простір кімнати. У сучасному інтер'єрі шафа-купе відіграє важливу роль, будучи альтернативою платяних шаф, комодів, білизняних тумб, книжкових шаф та інших меблів

 

Шафи купе від фабрики «Папа Карло» володіють такими перевагами:
  • Широкий вибір стилів (від «класики» до «хай-тек»)
  • Місткість і зручність використання
  • Економія простору кімнати
  • Ергономічність конструкції
  • Широка гамма оздоблювальних матеріалів
  • Надійність і якість

Вибирайте шафи-купе від фабрики "Папа Карло". Це буде не важко, до ваших послуг багатий асортимент декору і конфігурацій, матеріалів і фурнітури, варіантів дверей і їх обробки. Кожен клієнт знайде тут свій варіант шафи, максимально відображає його бажання і потреби. Ми виготовляємо шафи купе на замовлення, за вашими індивідуальними проектами.

 

Що стосується дизайну шафи-купе Харків, наші фахівці підберуть для вас найкраще стилістичне рішення, спираючись на габарити і дизайн вашої кімнати. Ми запропонуємо всі різноманіття матеріалів: дзеркала, скло, дерево, шпон, пластик і багато іншого, щоб ваш шафа ідеально вписалася в обстановку вашого приміщення.

 

Купити шафу-купе - означає зробити надійні і функціональні меблі. Ми постійно контролюємо всі стадії виробництва, виключаючи брак виробів і отримуючи на виході високо якісні шафи-купе. Якщо у вас виникають питання, пов'язані з придбанням шафи, звертайтеся до наших менеджерів.

Варіанти покриття