Головна » Шпоновані стінові панелі

Шпоновані стінові панелі: очевидний вибір комфорту

Шпоновані стінові панелі являють собою затребуваний на сучасному українському ринку оздоблювальний матеріал. Вони відрізняються від аналогів приємною ціною, універсальністю використання і високими показниками екологічності. Ми виробляємо шпонування на високотехнологічному обладнанні. Воно дозволяє проводити обробку МДФ, ДСП відмітної якості і максимально довгим терміном служби.

Якщо розглядати шпоновані панелі в Україні, порівнювати кращі виробничі компанії і вибирати між співвідношенням їх ціни і якості, ви напевно зустрінете серед лідерів нашу фабрику "Папа Карло". Наші клієнти вже давно переконалися у високій якості вироблених нами товарів і гідно змогли оцінити якість сервісу.

Ціни на шпоновані панелі МДФ в Україні

Наша фабрика «Папа Карло» піддає ретельній перевірці якість шпону і основи. Це дозволяє уникати неприємних ситуацій, зводити можливість ризику браку до мінімуму і забезпечує покупцеві дійсно високу і надійну якість товару, що купується. Зважаючи на це формування ціни на шпоновані стінові панелі в нашій компанії повністю прозоре і очевидне. Встановлюється вартість на підсумковий продукт, що буде залежати від таких факторів:

 • матеріалу панелі;
 • індивідуальність дизайну;
 • використане лакофарбове покриття;
 • розмір вироби.
 • Замовити стінові панелі шпоновані у "Папа Карло" буде завжди вигідно і зручно. Ми знаємо, яким має бути справжнє якість і завжди відповідає встановленим сучасним вимогам до нього.

  Відмінності і переваги застосування шпонованих стінових панелей

  Вибираючи шпоновані стінові панелі, зверніть увагу, що вони можуть виготовлятися як з натурального дерева, так і шпонованих МДФ, ДВП і ДСП плит.

  Наші панелі виготовляються з цільного ДСП, товщина якого досягає 10 мм. Матеріал обов'язково облицьовують цінною породою шпону деревини, а торці панелей завжди зашпоновані. Це дозволяє приховувати їх під час стикування. Вони відрізняються високою екологічністю і зручністю монтажу. Наші панелі з шпонированного МДФ часто обробляються спеціальними високоякісними поліуретановими лаками провідних світових виробників лакофарбової продукції-«ICA» (Італія). Такі панелі відрізняються високими характеристиками звукоізоляції і підвищеною міцністю.

  Фабрика "Папа Карло" має великий спектр вибору шпону і тонування. Це дозволяє використовувати наші оздоблювальні матеріали для створення унікальних і неповторних інтер'єрів. Так шпоновані стінові панелі від "Папа Карло" допоможуть вам створювати унікальні інтер'єрні рішення вигідно і зі смаком.

  Підвищена популярність на шпоновані стінові панелі в Україні явно не випадкова. Даний вид оздоблювального матеріалу відрізняється простотою і зручністю монтажу. Будь-який постраждалий фрагмент обробки завжди можна замінити локально або навіть відреставрувати, не вдаючись до серйозних заходів.

  Стінові панелі шпоновані: особливості продукції

  Унікальні особливості шпонованих панелей дозволяють їх власникам моделювати унікальні інтер'єрні рішення, які будуть виглядати розкішно, вишукано і при цьому приємно порадують своєю ціною.

  Шпоновані стінові панелі найчастіше використовують в якості облицювання стін в самих різних місцях: офіси, більярдні, ресторани, кафе, адміністративні будівлі, житлові будинки, приватні та заміські дачі, т. Д.

  Зрослтаюча популярність на шпоновані стінові панелі виправдана також і їх відмітними особливостями:

 • солідність зовнішнього вигляду;
 • високі показники тепло- і звукоізоляції;
 • практичність матеріалу (чистка шпону проводиться простими миючими засобами, що не містять абразивних компонентів);
 • шпоновані стінові панелі стійкі до вигорання кольору і вологи;
 • установка не вимагає проведення додаткових робіт з вирівнювання та оздоблення стін;
 • легко приховують дефекти поверхонь і старої обробки:
 • монтаж можна проводити своїми силами;
 • широкий вибір кольорової палітри виконання панелей з можливістю індивідуального продумування і оформлення дизайну.
 • Завдяки тому, що шпоновані стінові панелі від "Папа Карло" мають високу якість і приємну ціну, вже сьогодні ви можете створити максимальний комфорт в своєму офісі або квартирі.

  Варіанти покриття