Головна » Стінові панелі для коридору

Стінові панелі для коридору

Організувати швидкий, якісний і стильний ремонт в коридорі без капітального перепланування сьогодні можна за допомогою стінових панелей. Вони мають широкий спектр переваг, які роблять їх покупку більш вигідною і рентабельною.

На фабриці "Папа Карло" стінові панелі для коридору займають особливу виробничу нішу. Їх виробляють з особливою ретельністю і увагою. Багаторівнева перевірка використовуваних матеріалів, тестування підсумкового продукту, а також копітка робота дизайнерів і розробників дозволяють нам запропонувати вам широкий асортимент моделей.

Наші стінові панелі для коридору мають не просто вишукане зовнішнє виконання, висока виробнича якість і сучасні дизайни обробки. Ми пропонуємо вам привабливу ціну на нашу продукцію, яка навіть ремонту дозволить стати більш приємним і очікуваним.

Формування ціни: стінові панелі для коридору з мдф

На вартість майбутнього виробу може впливати велика кількість зовнішніх і внутрішніх факторів. Однак в "Папа Карло" все набагато простіше і зручніше.

У нас на стінові панелі для коридору ціна встановлюється в залежності від використаного матеріалу, складності його обробки, які застосовуються оздоблювальння покриттів, а також енерго- і ресурсовитратності виробничого процесу. В результаті ви можете купити стінові панелі для коридору за привабливою ціною і абсолютно не втратити при цьому в якості.

Переваги стінових панелей для коридору

Крім того, що даний облицювальний матеріал зручний і практичний в своєму використанні і установці, він виконує і ряд інших функцій:

 • вони не вимагають додаткового вирівнювання стін при установці;
 • виконують декоративну функцію;
 • можуть зручно приховувати за собою дроти, електропроводку та інші комунікації;
 • виступають в якості допоміжного утеплювача для будинку;
 • мають хороші звукоізоляційні характеристики.
 • За рахунок цього стінові панелі в коридорі стали користуватися підвищеною популярністю, поступово витісняючи більш дорогі і менш практичні способи декорування та облаштування будинків і офісів.

  Різновиди матеріалів стінових панелей для коридорів

  Виготовляти стінові панелі для коридору можуть з найрізноманітніших матеріалів: ПВХ, МДФ, ЛДСП, ДВП, дерева і т. д. Кожен з них відрізняється своїми особливостями і перевагами. Наприклад, панелі з ПВХ вважаються найдешевшим матеріалом з величезною кількістю форм і колірних виконань. Також, як і ЛДСП - незважаючи на різноманітність виконання, матеріал відрізняється своєю низькою якістю і властивостями. Тому в "Папа Карло" стінові панелі для коридору виготовляють тільки з високоякісних натуральних матеріалів - дерев'яних панелях.

  Ми ж пропонуємо вашій увазі стінові панелі для коридору мдф. З усіх представлених варіантів вони вважаються найбільш вигідними та практичними як з боку ціни, так і експлуатаційних характеристик.

  Стінові панелі для коридору мдф: чому варто обирати їх

  Одна з особливостей даних панелей - це їх висока і виняткова якість, а також досконалий дорогий зовнішній вигляд. За рахунок цього можна домогтися дивного дизайну за приємну ціну.

  Такі стінові панелі для коридору виробляються за рахунок гарячого пресування розщепленої в пил деревної стружки і волокон. Після матеріал покривають спеціальними фарбами або лаком, які також впливають на кінцеву ціну виробу. Завдяки такій схемі виробництва і унікальності складу, стінові панелі для коридору з МДФ і отримали велику популярність і широку сферу застосування.

  Дані панелі мають вагомим низку переваг і достоїнств:

 • високі показники екологічності;
 • можливість вишуканого декорування приміщень;
 • низьку вартість;
 • вологостійкість;
 • висока міцність.
 • Стінові панелі для коридору з МДФ дуже зручні в своєму монтажі. Деякі навіть проводять його без допомоги професійних майстрів. За ними не потрібно додатковий або особливий догляд - досить регулярно протирати поверхню спеціальними засобами для догляду за меблями.

  Варіанти покриття