Головна » Стінові панелі для кухні

Стінові панелі для кухні

Завдяки високим міцності, надійності, вологостійкості і екологічності - широко використовуються стінові панелі для кухні. Вони стають відмінною заміною кахлю, шпалер та інших видів декоративного оздоблення стін. Монтаж виробів не забирає багато часу і сил, а доступна ціна на стінові панелі для кухні дозволяє зробити покупку з вигодою. І особливо це відчутно, якщо ви вирішите зробити замовлення матеріалів на фабриці «Папа Карло»!

У каталозі представлені популярні готові рішення для обробки стін в кухонних приміщеннях. Крім того, ми з радістю виконуємо замовлення за індивідуальним проектом покупців. Наші дилери та фірмові салони розташовані в усіх містах України, тому купити стінові панелі для кухні не складе труднощів, а результат - приємно обрадує за якістю, ціною та зовнішнім виглядом стін.

Ціни на стінові панелі для кухні

Зазвичай вартість стінових панелей на кухню залежить від розмірів, площі приміщення і використовуваних матеріалів для створення блоків. В процесі вибору обов'язково враховуються такі параметри, як вологість кімнати, перепади температур і можливість прямого контакту з водою. Одним словом - стінові панелі повинні бути вологостійкими і для цього на фабриці «Папа Карло» використовуються наступні матеріали:

 • Основа з МДФ з покриттям натуральним шпоном - дане рішення забезпечує стійкість до всіх негативних факторів, включаючи вологість, ультрафіолет і механічні пошкодження. Крім того, такі панелі виглядають дуже стильно, підходять будь-якого інтер'єру і не завдають шкоди довкіллю.
 • Вологостійкий ДСП з натуральним деревнним шпоновим покриттям - володіє достатньою вологостійкістю, має гарний зовнішній вигляд, відрізняється простотою догляду, надійністю і здатний прослужити довгі роки.
 • Цінні породи дерева - оптимальне рішення для тих, хто цінує багаті ексклюзивні інтер'єри. Ми використовуємо для виробництва панелей горіх, бук, дуб та інші породи. Досягти високої вологостійкості поверхні допомагають поліуретанові лаки провідних світових виробників лакофарбової продукції.
 • Не сумнівайтеся - вирішивши купити стінові панелі для кухні від «Папа Карло», ви отримуєте бездоганну якість, неповторний дизайн і надійність. Різноманітність забарвлень, фактур і дизайнів дозволяє підібрати вдале рішення для будь-якого інтер'єрного стилю, будь то лаконічний мінімалізм або витончений модерн.

  Способи монтажу стінових панелей

  Сучасні технології монтажу стінових панелей дозволяють знизити витрати сил і часу в процесі ремонту. Однак перед покупкою матеріалів варто визначитися з особливостями конструкції, так як панелі мають свої особливості. Вирішивши купити стінну панель на кухню, ви можете вибрати один з трьох способів монтажу:

 • від стелі до підлоги,
 • від підлоги до стелі,
 • від підлоги до розрахункової висоти.
 • Кріплення стінових панелей має кілька варіантів:

 • Каркасний - найбільш популярний, так як не вимагає складної підготовки стін. Для кріплення листів використовується монтажна рейка з дерев'яного бруса. Вона вирівнює стіну і на неї кріпиться сама панель. Він використовується найчастіше, так як забезпечує довговічність і міцність конструкції.
 • За допомогою клею - вимагає ретельного вирівнювання і підготовки стін. Після цього декоративні панелі закріплюються на стіні за допомогою будівельного клею.
 • Якщо вам важко підібрати і купити стінну панель на кухню - просто зверніться до фахівців фабрики «Папа Карло». Ми проконсультуємо з усіх питань, допоможемо корисними порадами і підберемо стінові панелі, які стануть гідною прикрасою вашої кухні на довгі роки.

  Варіанти покриття