Варіанти покриття

Головна » Встановлення дверей у Києві

Встановлення дверей у Києві

Однією з найбільш важливих складових будь-якого інтер'єру є двері, які грають як декоративну, так і функціональну роль. Більш того, сучасні виробники все частіше пропонують такі послуги, як швидка установка міжкімнатних дверей і виміри, які є гарантією якісно виконаних робіт. Фабрика "Папа Карло" піклуватися про всіх своїх покупців і завжди пропонує придбання виключно якісного товару від вітчизняного виробника. Подібна комбінація є найвигіднішою на ринку, так як використання кращих матеріалів, робота кваліфікованих фахівців і унікальний дизайн дозволяють зробити будь-який інтер'єр більш вишуканим, повним і неймовірно затишним.

Встановити міжкімнатні двері можна і самостійно, але в більшості випадків ті, хто ніколи не робив подібну роботу раніше, роблять установку неправильно і в результаті двері висять криво або через неправильно зроблених вимірів взагалі не влазять в отвір. Щоб уникнути неприємних наслідків, рекомендується ретельніше підходити до вибору майстра, який зможе провести установку і сказати точну вартість монтажу дверей.

Установка дверей міжкімнатних: ціна від "Папа Карло"

Якщо вас цікавлять міжкімнатні двері і ціна з установкою, тоді пропонуємо вам звернутися до наших дилерів, які допоможуть не тільки вибрати відповідного майстра для ваших дверей, але і проконсультують з приводу вибору тієї чи іншої моделі. Якщо ви вирішите самостійно вибрати двері, тоді вам варто звернути увагу на наступні аспекти:

  • Матеріал внутрішнього наповнення повинен бути з натурального переклеєного дерева і не містити в собі синтетичні речовини. Всі елементи дверної коробки повинні бути зроблені з натурального дерева або деревних компонентів, які здатні забезпечити щільність матеріалу і висока якість збірки. Також зверніть увагу на лакове покриття (якщо таке є) і на те, чи не є воно небезпечним для здоров'я через наявність у складі шкідливих хімічних речовин;
  • Якщо ви вибираєте міжкімнатні або вхідні двері в Києві з установкою від виробника, тоді переконаєтеся, що в разі фарбування полотна, виготовлювач не зафарбував дефекти або шлюби вироби;
  • Поверхня дверей повинна бути ідеально рівною. Якщо є які-небудь нерівності (непередбачений дизайнерським рішенням), тоді варто задуматися, чи варто купувати цей товар;


Дотримуючись вищевказаних рекомендацій ви зможете вибрати найкращу двері для вашого будинку.

Установка міжкімнатних дверей: ціна в Києві і особливості робіт

Продаж і установка міжкімнатних дверей є досить швидким процесом, які не займе у вас багато часу. Приблизно за один-два дні ви зможете викликати майстра, він приїде і зробить всі необхідні заміри, передасть їх до нас на фабрику і ми в найкоротші терміни виготовимо двері, якщо у неї індивідуальні, нестандартні розміри. У разі, якщо розмір дверного отвору відповідає стандартним розмірам, тоді ви зможете придбати готову модель і відразу ж дізнатися у консультантів вартість монтажу міжкімнатних дверей.

Вартість установки міжкімнатних дверей

Ціни на установку міжкімнатних дверей ви можете дізнатися у наших дилерів зв'язавшись з ними за телефоном, вказаним в розділі «Де купити». А також Ви можете обговорити індивідуальні умови виготовлення та монтажу дверей від виробника "Папа Карло".

Як самостійно встановити двері?

Для самостійної установки скористайтеся навчальним відео від Papa Carlo
">