Варіанти покриття

Головна » Встановлення дверей

Встановлення дверей

Безумовно, придбання двері - процес важливий, проте, слід розуміти, що грамотне встановлення дверей - це запорука її довгого терміну служби і функціональності. Що ми маємо на увазі? Збереження дверної коробки в цілості й схоронності, відсутність проблем з відкриванням / закриванням, правильне встановлення петель, торцювання наличника під розміри дверного блоку, встановлення по рівню і багато іншого. Особливо серйозно варто підійти до монтажу розсувних і двостулкових дверей - це трудомістка робота, що вимагає значного досвіду і знання певних нюансів.

Ми відмінно знаємо, що таке грамотне встановлення дверей у Києві і підходимо до своєї роботи максимально відповідально. Наші фахівці мають дуже великий досвід по встановлення абсолютно будь-яких дверних полотен і здатні в рекордно короткі терміни провести монтаж вироб у у найрізноманітніших приміщеннях!

Найчастіше покупці мають намір самі провести монтаж дверей, однак, варто звернути вашу увагу на те, що для такої роботи не завжди вистачає елементарних господарських навичок. Як результат - ігнорування монтажу за рівнем в трьох площинах, щільна підгонка замків, зменшення щільності прилягання до коробки дверного полотна, недостатнє кріплення і багато інших досить неприємних моментів і необачних дій. Крім того, необхідно знати конструктивні особливості кожної встановлюваної двері. Встановлення дверей в Харкові дійсно досвідченими фахівцями, які знають толк в своїй роботі, не тільки зробить ваше життя спокійніше, але і істотно заощадить сили і час.