Головна » Установка стінових панелей

 Установка стінових панелей зі шпону

Шпоновані стінові панелі вважаються одним з оптимальних сучасних матеріалів оздоблення стін. Він відрізняється приємною ціновою політикою і високими експлуатаційними характеристиками. Завдяки широкій різноманітності матеріалів, з яких можуть виготовлятися шпоновані панелі, їх дизайнерським і видовим виконанням, а також різноманітності покриттів на нашій фабриці "Папа Карло", ви можете реалізувати практично будь-яке інтер'єрне рішення.

Дані панелі мають ще одну вагому перевагу - установка стінових панелей шпон це простий і елементарний процес. Багато клієнтів фабрики іноді проводять монтаж власними силами (що, однак, не завжди може бути практично через відсутність досвіду і навичок.

Ціни на декоративні панелі для стін

Незалежно від того, яка на декоративні панелі для стін ціна буде встановлена, процес їх монтажу зазвичай не залежить від цього. Варто все ж зазначити, що на фабриці "Папа Карло" встановлені демократичні ціни на дану продукцію. В основному вони варіюються від виду використовуваного матеріалу при виробництві шпонованих панелей.

Установка стінових панелей шпон в будь-якому випадку зручна і практична від того, що не зажадає від вас проведення додаткових серйозних змін в каркасі стін, їх вирівнюванні і т.п. Сьогодні прийнято застосовувати один або каркасний, або клейовий метод монтажу стінових панелей.

Види і особливості монтажу стінових панелей

Установка стінових панелей має на увазі використання різних оздоблювальних матеріалів і наявність певних навичок. Не приступайте до монтажу в день покупки оздоблювальних панелей. Зачекайте пару днів, нехай матеріали трохи полежать в приміщенні, де будуть встановлені. Так ви досягнете для них оптимального рівня вологості.

Саму ж установку стінових панелей з шпону можна поділити на 2 види монтажу. Про них ми і поговоримо нижче.

  • Каркасний метод
  • Щоб сформувати каркас, вам знадобляться дерев'яні бруси. У цій елементарній конструкції вертикальні елементи кріплять до вертикальних (в деяких оригінальних конструкціях можемо кріпити і до горизонтальних). Створення обрешітки - найдовший процес з усього монтажу.

    Установка стінових панелей зі шпону по каркасному методу вимагає використання затискачів. Не забудьте також очистити поверхню стін і самих панелей від сміття, пилу і бруду.

  • Клейовий метод
  • Цей метод установки панелей передбачає їх кріплення за рахунок клею. Актуальний тільки в тому випадку, якщо ваше приміщення має ідеально рівні стіни. Після того, як буде проведена установка стінових панелей зі шпону, не поспішайте проводити інші роботи в даному місці. Клею необхідно буде час до повного висихання і закріплення. Тривалість висихання клею ви завжди можете знайти на його упаковці. Вона буде залежати від приміщення, рівня вологості в ньому, а також інших показників.

    Для того, щоб установка стінових панелей з шпону пройшла гладко, а самі панелі в майбутньому прослужили вам багато років, недостатньо просто проводити регулярну їх чистку спеціальними засобами для догляду за меблями. Небажано також використання мокрих ганчірок і сильних хімічних речовин. Щоб панелі прослужили вам довго і без клопоту, вам обов'язково знадобиться професійна установка.

    Варіанти покриття