Варіанти покриття

Головна » Новини » Шановні покупці!

Шановні покупці!

26.03.2015 | 09:59

Повідомляємо Вам, що київська компанія «МІСТО ДВЕРЕЙ» анонсувала колекцію дверей, що виготовляється різними виробниками, назвавши її «ПАПА КАРЛО». У логотипі, використовуваному у рекламних і маркетингових цілях, легко впізнається логотип нашої фабрики.

Логотип Фабрики Дверей «ПАПА КАРЛО»

Логотип, який використовується компанією «Город Дверей»

Ця ситуація є ні чим іншим, як недобросовісним маркетинговим ходом компанії «Місто Дверей» і спробою зіграти на відомому бренді, що давно зарекомендував себе з позитивного боку та ім'я якого стало синонімом якісних дверей.

У результаті своїх дій компанія «МІСТО ДВЕРЕЙ» вводить в оману покупців щодо того, хто є справжнім виробником дверей, представлених у цій «колекції».

Ми заявляємо, що фабрика дверей «Папа Карло» не має ніякого відношення до цієї, так званої, «колекції дверей «ПАПА КАРЛО» і не працює з компанією «МІСТО ДВЕРЕЙ».

Нашу продукцію можна придбати тільки у авторизованих дилерів. Повний список наших офіційних представництв в Україні можна подивитися тут.

Продукція фабрики «ПАПА КАРЛО» експортується за кордон, а в Україні її можна придбати більш, ніж в 150 спеціалізованих магазинах по всій країні.

Якість наших дверей підтверджується впровадженою на фабриці системою менеджменту якості ISO 9001: 2008, а їх екологічність - наявністю сертифікату ISO 14001: 2004. Фабрика «ПАПА КАРЛО» надає 5-ти річну гарантію на свої вироби.

Пам'ятайте східне прислів'я: «Скільки разів не говори слово «халва», в роті солодко не буде!»

З повагою,
керівництво фабрики «Папа Карло».