Ваше місто

Київ

Ваше місто Велика Олександрівка?

змінити

Короба
Колекція

Короб КОМПЛАНАРНИЙ

Дверні блоки колекцій Millenium, Plato можуть комплектуватися даним видом короба. Конструкція застосовуваного короба передбачає, що лиштва, встановлена з лицьової сторони, буде знаходитись в одній площині з дверним полотном. Короб шириною 80 мм з вибраної чвертю під розширювач. По периметру в коробі встановлено ущільнювач. Кріплення, застосовуване для монтажу дверного блоку, повинно ховатися під ущільнювачем.

#
Гарантія 5 років
Дивитися всю колекцію
Короба
Колекція

Короб КОМПЛАНАРНИЙ (INSIDE)

Дверні блоки колекцій Plato, Style можуть комплектуватися даним видом короба. Особливістю компланарної коробки INSIDE є те, що лиштва є окремим елементом і встановлюється в процесі монтажу вже після встановлення самого короба, тобто аналогічно компланарній коробці прямого відкривання. Кріплення короба до стіни робиться таким же чином, як і алюмінієві короби аналогічної конструкциї: або в міста врізки фурнітури (отвори під петлі та відповідну планку замка), або через монтажні пластини.

#
Гарантія 5 років
Дивитися всю колекцію
Короба
Колекція

Короб АЛЮМІНІЄВИЙ ПРЯМОГО ВІДКРИВАННЯ

Дверні блоки колекцій Idoors, Plato можуть комплектуватися даним видом короба. Застосовується при необхідності такого інтер'єрного рішення при якому двері не повинні виділятися на стіні. Встановлюється без наличників. Вiдкоси стін підводяться впритул до дверного короба. Установка його виробляється в 2 етапи. Спочатку до проведення ремонтних робіт встановлюється короб, а потім після закінчення ремонтних робіт в нього встановлюється дверне полотно.

#
Гарантія 5 років
Дивитися всю колекцію
Короба
Колекція

Короб АЛЮМІНІЄВИЙ ЗВОРОТНЬОГО ВІДКРИВАННЯ

Дверні блоки колекцій Idoors можуть комплектуватися даним видом короба. Застосовується при необхідності такого інтер'єрного рішення при якому двері не повинні виділятися на стіні. Встановлюється без наличників. Вiдкоси стін підводяться впритул до дверного короба. Установка його виробляється в 2 етапи. Спочатку до проведення ремонтних робіт встановлюється короб, а потім після закінчення ремонтних робіт в нього встановлюється дверне полотно.

#
Гарантія 5 років
Дивитися всю колекцію
Дякуємо!

Менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Виберіть місто