Як вибрати приховані двері?
Відкриваємо секрети вдалого підбору прихованих дверей.
26.07.2018
Приховані двері - це сучасний популярний тренд, який додає будь-якому інтер'єру непевершеного шарм і вишуканості. Такі дверні конструкції використовують для створення практично будь-яких інтер'єрних стилів. Вони дозволяють візуально розширювати вільний простір кімнати і можуть допомогти в реалізації навіть найбільш неординарних і сміливих дизайнерських ідей. Приховані двері - це простий і одночасно геніальний спосіб створити в атмосфері інтер'єру певну загадковість. При цьому вони зберігають практичність у використанні вільного простору.
Приховані двері в Україні
Приховані двері унікальні і неповторні. Вони мають незвичайну конструкцію, яка представляє собою полотно, вмонтоване в стіну. Це робить його практично непомітним в загальному інтерьерному рішенні. Завдяки такому виконанню ви можете створити відокремлений, прихований від сторонніх очей, куточок в квартирі. При правильному підборі прихованих дверей, можна домогтися не тільки гармонії в інтер'єрі, але і створити унікальний і ні на що не схожий дизайн.
Незважаючи на те, що двері-невидимки стали популярними і затребуваними відносно недовгий час назад, сама ідея конструкції існує вже досить давно. Причин подібного обережного відношення до прихованих дверей може бути досить багато. Однак дизайнери заявляють, що основних - всього лише 2:
- Боязнь замовників нових і незвичайних рішень.
- Неправильна установка конструкції і, відповідно, неякісна експлуатація дверей.
Як показує практика, останній варіант зустрічається набагато частіше першого. Хоча б тому, що не кожен майстер може правильно і надійно встановити таку непросту конструкцію.
По-перше, варто обов'язково запам'ятати, що монтаж прихованих дверей повинен проходити ще до завершення ремонтних робіт в будинку, так як приховані двері, а саме їх коробка, монтуються безпосередньо в стіну. Це дозволяє їм залишатися невидимими і непомітними.
Правильна установка прихованих дверей передбачає масу тонкощів і нюансів, тому довіряти її варто виключно досвідченим професіоналам і спеціалізованим майстрам.
Фото прихованих дверей
Незважаючи на зростаючу популярність дверей-невидимок, далеко не кожен чітко уявляє собі, як саме вони можуть виглядати, які існують особливості монтажу дверної коробки і наскільки висока їх функціональність.
Для того, щоб дійсно розуміти функціональність прихованих дверей, ми рекомендуємо стежити за сучасними тенденціями, знайомитися з ідеями провідних світових інтер'єрних дизайнерів, переглядаючи фото вже втілених ідей і тільки задуманих проектів.
Можливо, завдяки фото прихованих дверей в інтер'єрі, ви зможете втілити в реальність і свої ідеї, знайдете оптимальний дизайн або остаточно переконаєтеся в практичності та оригінальності використання таких дверей у вашому будинку.
З чого зроблені приховані двері (матеріали)
Двері-невидимки можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів - починаючи від скла і акрилу і закінчуючи ПВХ і гіпсокартоном. Кожен з варіантів практичний по своєму, але при цьому має і свої недоліки:
- приховані двері з ПВХ складно замаскувати і їх досить чітко видно в інтер'єрі;
- алюмінієві складно обробляти і фарбувати;
- скляні моделі дуже практичні і довговічні, але при цьому викликають суперечки в питаннях скритність, оскільки скло - матеріал прозорий і досить помітний.
Не варто забувати і про те, що матеріали для виготовлення прихованої двері будуть варіюватися в залежності від того, який з елементів буде виготовлятися.
Папа Карло пропонує на ваш вибір моделі прихованих дверей, покритих спеціальною праймованою плівкою і готові до подальшої обробки, В каталозі ви також знайдете моделі з грунтованними полотнами або зможете вибрати будь-яке полотно з колекцій Elegance (шпон) або Plato (поліпропілен).
Матеріали для короба
У прихованих дверей розрізняють два види короба - алюмінієвий (найбільш поширений і популярних вид) і дерев'яний (зустрічається досить рідко).
Матеріали для дверей
Як полотно, як ми вже відзначили, можуть виступати дерев'яні рами, покриті плитами ДСП і МДФ, двері з дерев'яних масивів. Вибираючи дерево, можете бути впевненими, що такі двері гарантують вам відмінну шумоізоляцію і довговічність користування. Більш дешевий і доступний варіант - двері з МДФ і ДСП. Останній матеріал менш стійкий до вологи та інших зовнішніх негативних факторів.
Покриття прихованої двері
Приховані двері отримали свою назву, виходячи зі своїх функціональних особливостей - бути прихованим від загальних очей в інтер'єрі кімнати. Щоб досягти подібного результату, двері-невидимки можуть покривати різноманітними способами:
- Під колір стін. Для цього зазвичай купуються двері з грунтовочним шаром, на який дуже легко клеїти шпалери, він просто покривається фарбою, на нього можна нанести мозаїку, малюнок тощо. За рахунок того, що двері будуть покриті в тон зі стіною, створюється камерний простір, візуально збільшуються габарити кімнати.
- З різною обробкою. Оптимальний варіант, якщо дизайн сусідніх кімнат кардинально відрізняється один від одного. У такому випадку встановіть односторонні двері, одна із сторін якої буде оброблена ґрунтовкою, а інша - покрита шпоном.
- З дзеркалами або акрилом. Дзеркальні двері-невидимки вважаються вигідним варіантом для ванної кімнати або невеликих приміщень. А ось для інтер'єрів, виконаних в мінімалістичному стилі, ідеальним варіантом стануть двері-невидимки з акриловим покриттям.
Крім різновидів покриттів ви можете вибирати і типи відкривання дверей в залежності від особливостей вашої кімнати і особистих переваг.
Типи відкривання прихованих дверей
В залежності від виду відкривання прихованих дверей, розрізняють такі види:
- Розпашні. Фактично, це класичні розпашні двері, що мінімально виділяються зі стіни.
- Рото-двері. Дорогий варіант прихованих дверей, який працює за принципом метрополітенівських, що обертаються довкола своєї осі, турнікетів.
- Маятникові. Знаходяться в середній ціновій політиці. Головна особливість - наявність прихованого поворотного механізму, що дозволяє полотну відкриватися в будь-яку сторону.
- Розсувні. Двері мають спеціальний пенал-короб для розсувних дверей і прихованих петель. Завдяки цьому дверне полотно може йти в бік, що значно економить вільний простір.
В будь-якому випадку, перед покупкою прихованих дверей, проконсультуйтеся з дизайнером або менеджером магазину. Вони допоможуть вам підібрати підходящий варіант, який зробить вашу кімнату особливою і неповторною.
Який отвір залишати під міжкімнатні двері
У цій статті ми хочемо поділитися з вами практичними рекомендаціями про те, як заміряти отвір для дверей без помилок і без допомоги спеціального майстра.
01.07.2019Міжкімнатні двері кольору Венге. Варіанти поєднання в інтер'єрі
Про те, з чим поєднується колір венге в різних інтер'єрних рішеннях, як підібрати ламінат до дверей венге, а також про сполучуваність матеріалів і колірних палітр ми і поговоримо з вами у статті.
01.07.2019Догляд за дверима з шпону
Поради по догляду за шпонованим дверима
08.05.2019